KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 14344569
nr 1434 4569
Anders Palmér
(f. 1958), Sverige
Pastell, Signerad, Lamm. Bladets mått: 25x32 cm, yttermått inklusive ram: 31x39 cm
Anders Palmér, född 1958 i Stockholm, svensk målare,
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 29 november 2021
kl 19:27:22
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)